NÁVOD

Na následujících stránkách přinášíme návod na Farming Simulator 2017. Návod je určen jak hráčům, kteří farming simulátor právě poprvé nainstalovali, tak všem, kteří jen potřebují detailnější objasnění některých herních mechanismů. Pro pokročilejší hráče budou užitečné některé přehledy.

V úvodní části návodu se seznámíme s nastavením a ovládáním, a s odlišnostmi jednotlivých obtížnostních levelů.

V sekci začínáme je popsáno seznámení se s technikou, s funkčností nákupu a prodeje, a také s dalšími důležitými navigačními prvky ve hře.

Na další stránce jsou popsány herní principy - možnosti hry, hospodaření s penězi.

Hlavním tématem farming simulátoru, které je nosným tématem hry od počátku, je rostlinná produkce. To jest pěstování různých plodin na polích. To je popsáno v této části.

Specifickým produktem rostlinné produkce je siláž. V této kapitole se dozvíte jak ji získat a jak ji zužitkovat na produkci bioplynu.

Druhým pilířem hry je živočišná produkce. Na rozjetí tohoto byznysu na plno budete potřebovat trávu a balíky. Jak je získat se dočtete v samostatných částech. Živočišná produkce se pak nachází na samostatné stránce.

Třetím hlavním odvětvím farming simulátoru 2017 je lesní hospodářství. V této sekci se dočtete vše potřebné pro tuto oblast.

Specifickou možností jak vydělat peníze je plnění rozličných misí. Více se o nich dozvíte na vlastní stránce.

V poslední části uvádíme několik užitečných tipů a rad.

Farming simulator 2017 - návod

Farming simulator 2017 - návod (rozložení podvalníku Goldhofer)

 

 


„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich