MÓDY

Módy pro hru Farming simulator 2017 jsou na těchto stránkách rozděleny do několika kategorií - viz. levé menu.

Všechny zde publikované módy byly odzkoušeny a je k nim přidáno stručné hodnocení. Etalonem v hodnocení je originální obsah hry. Hodnocení tak vyjadřuje nedostatky v porovnání s originálním obsahem. Hodnocení platinum by tak mělo ukazovat na mód v podstatě nerozeznatelný od originálního obsahu po všech stránkách.

Stahovat módy je zpravidla možné z více serverů. Odkazy jsou si rovnocenné. Snažíme se poskytovat co nejvíce odkazů na různé filehostingy tak, aby si návštěvník mohl vybrat filehosting, který mu nejvíce vyhovuje, nebo stahovat více módů zároveň. Je to také pojistkou proti výpadku některého ze serverů. Veškeré módy ke stažení jsou umístěny na serverech mimo tyto stránky. Neneseme tak za ně žádnou odpovědnost.

Prověřené kvalitní módy pro Farming simulator 2017 můžete také stahovat z oficiálních stránek hry. Zde se nacházejí i oficiální módy vydané přímo tvůrci hry (jako autor je uveden Giants Software).

Instrukce jak módy nainstalovat naleznete na stránce instalace.

K editaci módů a veškerých souvisejících věcí pro Farming simulator 2017 slouží Giants Editor.

Hodnocení: Hodnocení je subjektivním názorem autorů tohoto webu. Módy, které nejsou dokončeny či je jejich kvalita nízká, nezveřejňujeme.
PLATINUM = módy, jež dosahují kvalit originální hry a jsou s ní plně srovnatelné
GOLD = módy s drobnými nedostatky neovlivňující funkčnost ani vnější vzhled
SILVER = módy s menšími nedostatky - např. na grafice či zvuku
BRONZE = módy s většími nedostatky, avšak stále použitelné

módy pro Farming simulator 2017

módy pro Farming simulator 2017

Módy z Farming simulatoru 2015 je nutné převést do verze Farming simulator 2017. Jak módy převést je ukázáno v tomto videu od tvůrců hry (mods conversion).

Pozn.: Módy jsou v jednotlivých sekcích webu řazeny abecedně.