HRA

Série Farming Simulátor je jedním z mnoha simulátorů věnujících se různým netradičním oblastem herního průmyslu. Na poli simulátorů farmaření se jedná o nejkomplexnější a nejlépe zpracovaný titul co do hratelnosti i grafiky.

Ve Farming simulátoru se ocitnete v roli farmáře - majitele místního JZD. S hrstkou postarší techniky se vrháte do hospodaření na okolních polích. Vaším úkolem není jen zasít, vypěstovat a sklidit, ale také úrodu dobře prodat. Postupem času rozšiřujete svůj vliv a nakupujete další techniku a pole. Monotónní hospodaření na svých polích můžete vyřešit najmutím počítačem řízených pracovníků. Můžete se tak soustředit na zábavnější činnosti, zatímco najatý pracovník právě oře s vaším traktorem skoro nekonečně velké pole, které jste právě koupili. Máte tak možnost věnovat se např. živočišné produkci a chovat několik druhů zvířat. Další možností je lesní hospodářství. Kromě toho existuje ve hře několik dalších možností přivýdělku v podobě včelařství, pěstování plodin ve sklenících nebo plnění rozličných misí na cizích polích. Tím vším si lze přivydělat nějaké peníze navíc.

Farming Simulator 2017

Farming Simulator 2017

K tomu všemu máte k dispozici rozsáhlou škálu různé techniky od náklaďáků a traktorů přes kombajny až k ryze speciálním jednoúčelovým strojům. Za traktory pak můžete zapřáhnout velké množství rozličných strojů a příslušenství. Vše je detailně zpracované dle reálné předlohy od renomovaných výrobců světových značek. Veškerá technika ve hře je licencovaná.

Díl 2017 je dalším pokračováním úspěšné série. O vývoji celé herní série se můžete dočíst v sekci Jak šel čas.

Do hry Farming simulator 2017 můžete nahlédnout prostřednictvím obrazového materiálu v podobě screenshotůvideí.

V sekci Technická pomoc se dozvíte užitečné tipy na nastavení hry a budou zde objasněny nejčastější možné problémy s instalací a spuštěním hry.

Farming Simulator 2017 vyšel 25. října 2016 na Windows a MAC OS X. Zároveň byla vydána i verze pro konzole - Playstation 4 a X-box One. Úplné hardwarové požadavky naleznete na stránce systémové požadavky.

Farming simulator 2017

Farming simulator 2017

 

 


„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich